PLEPALAI 
rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Happy Tree Friends

Go down 
AutoriusPranešimas
Kuro
DaUg kAlbA, bet mažai kas tai supranta.
avatar

Pranešimų skaičius : 2381
Join date : 2009-11-03

RašytiTemos pavadinimas: Happy Tree Friends   Pir. 11 23, 2009 6:34 pm
Happy Tree Friends – flašinių filmukų serija, kurią sukūrė „Mondo Mini Shows“. Mondo Mini Shows pagrindiniai kurėjai yra Rhode Montijo ir Kenn Navarro.

Kaip jau yra nurodyta oficialiaame tinklalapyje, smulkiom raidėm apatiniame kampe, šių filmukų nepatartina žiūrėti mažiems vaikams. Nors patys filmuko veikėjai iš išvaizdos atrodo labai mieli, bet pats filmukas yra pilnas žiauraus, sadistinio smurto. Beveik kiekvienas šio flašinių filmukų serijos epizodas baigiasi tragiška kurio nors iš veikėjų mirtimi, kartais ir kelių. Tik dviejuose epizoduose pabaigoje nemirė nei vienas filmuko herojus, tai yra „Out on a Limb“ ir „Nuttin but the Tooth“. Šiame filmuke rodomi mirties būdai yra dažnai lyginami su Niežtuko ir Krapštuko (The Itchy and Scratchy Show) nuotykiais (visiems gerai žinomame animaciniame seriale The Simpsons) ar su Kenio McKormiko (Kenny McCormick) mirtimis (savo vulgarumu pagarsėjusiame animaciniame seriale Pietų Parkas (South Park)). Tačiau Happy Tree Friends epizoduose veikėjų žūtys yra žymiai vaizdingesnės ir vizualiai geriau išreiškiamos. Kaip ir Kenis iš „Pietų Parko“ ar Krapštukas iš „Niežtuko ir Krapštuko“, pagrindiniai herojai kitoje serijoje sugrįžta gyvi ir sveiki.

Savo dialogais filmukas nepasižymi. Jei veikėjai ir ką nors sako, tai filmuko kurėjai pasistengė iškraipyti veikėjo žodžius taip, kad nebūtų įmanoma suprasti apie ką jie kalbasi.

Pagal oficialųjį tinklalapį, Happy Tree Friends idėją sumąstė Rhode Montijo, kai jis nupiešė ant popieriaus lapo triušį ir po juo užrašė „resistance is futile“ – „pasipriešinimas yra bergždžias“.

**********************************Tears are no sorrows
but they are the footprints to our dreams
Believe that there are things that
only you can do,"believe yourself!"
Atgal į viršų Go down
 
Happy Tree Friends
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
PLEPALAI :: Diskusijos :: Animaciniai filmukai ir Anime-
Pereiti į: