PLEPALAI
PLEPALAI
PLEPALAI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Picoult Jodi- Mano sesers globėjas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kuro
DaUg kAlbA, bet mažai kas tai supranta.
Kuro


Pranešimų skaičius : 2381
Join date : 2009-11-03

Picoult Jodi- Mano sesers globėjas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Picoult Jodi- Mano sesers globėjas   Picoult Jodi- Mano sesers globėjas EmptyPir. 11 16, 2009 12:11 am

Picoult Jodi- Mano sesers globėjas Jodi-picoult-mano-sesers-globejas-1084


Viena žinomiausių Amerikos rašytojų – Jodi Picoult – kritikų ir skaitytojų labiausiai vertinama už sugebėjimą atskleisti žmonių jausmus.
„Mano sesers globėjas“ – istorija apie šeimą, blaškomą prieštaringų poreikių, apie aistringą meilę, triumfuojančią prieš žmogiškąjį silpnumą.
Ką reiškia būti gerais tėvais, gera seserimi, geru žmogumi? Ar teisinga daryti viską, kad išgelbėtum vaiko gyvybę, nors tai pažeidžia kito žmogaus teises? Ar verta stengtis suvokti kas esi, jei šios pastangos atveda prie konflikto su savimi? Klausyti savo širdies balso ar kitų patarimų?
Romane kontroversiško realaus gyvenimo problemas Jodi Picoult gvildena išmintingai, taktiškai ir jautriai.
Atgal į viršų Go down
Nesta
Tai gal jau mažink bazarą...
Nesta


Pranešimų skaičius : 1687
Age : 31
Join date : 2009-11-07

Picoult Jodi- Mano sesers globėjas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Picoult Jodi- Mano sesers globėjas   Picoult Jodi- Mano sesers globėjas EmptyPen. 06 04, 2010 6:00 pm

Labai norėčiau šitą knygą perskaityt... Picoult Jodi- Mano sesers globėjas 950751
Mačiau filmą ir jis mane be galo sužavėjo ir gerai sukrėtė Picoult Jodi- Mano sesers globėjas 701582
Numanau, kad knyga dar nerealesnė... Picoult Jodi- Mano sesers globėjas 950751
Atgal į viršų Go down
 
Picoult Jodi- Mano sesers globėjas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
PLEPALAI :: Diskusijos :: Knygų aprašymai-
Pereiti į: